Logo Logo
O nás

Jsme internetový obchod, který byl založen v listopadu roku 2010. Neprovozujeme kamenný obchod.

Chcete se obléknout luxusně a kvalitně, přitom za přijatelné ceny? Nemáte ještě svoji oblíbenou značku nebo oblíbeného návrháře?

Pak jste tu správně! Náš e-shop je zaměřen na luxusní a designové zboží za přijatelné ceny. Až o 80% nižší cena, než v obchodě! Oděvy, obuv a doplňky všech opravdu slavných návrhářů se tady o Vás poperou. Nevěříte? Volit můžete mezi takovými jmény, jako jsou Giorgio Armani, Hugo Boss, Burrbery, Roberto Cavalli, Cerruti, Dolce& Gabbana, Christian Dior, Fendi, Salvatore Ferragamo, Gianfranco Ferre´, Gucci, Jean Paul Gaultier, John Galliano, MaxMara, Prada, Trussardi, Emanuel Ungaro, Valentino, Versace, YSL, Ermenegildo Zegna, a další. Jen to nejlepší z kolekcí nejslavnějších značek, zboží jen absolutní kvality a dovážené přímo z Itálie a Francie, z mateřských zemí těchto značek. S námi se můžete spolehnout – na trh dodáváme pouze aktuální kolekce, reagujeme na současné trendy a požadavky. Oblečeni od nás budete vždycky módně a půjdete s dobou – nebo o krok před ní...

Jak často zboží obměňujeme?

Máme několik dodavatelů, od kterých odebíráme zboží, jak nejčastěji to jde. Zboží na našich stránkách aktualizujeme každý den.

Jsou to originály?

Naše společnost prodává výhradně a pouze originály. K většině produktů jsou dodávány certifikáty originality.

Nemáte právě míry modelky?

To nevadí! Naopak. Zaměřujeme se na standardní velikosti, vhodné pro všechny. I dáma ženských tvarů má nárok na to být krásná!

Nemáte na nákupy čas? Nebaví Vás přeplněné obchodní domy a neprofesionální obsluha, ani obíhání butiků?

Pak si vychutnejte nákup v našem e-shopu z pohodlí domova nebo kanceláře. Náš servis je Vám k dispozici 12 hodin denně.

Chcete mít přehled o Vaší objednávce?

Ve svém profilu získáte veškeré informace o Vaší objednávce a při jakékoliv změne je zaslán upozorňující email na Vaši adresu.

Potřebujete se poradit, porozhlédnout po možnostech? Vstupte do našeho fashion blogu!

Zde se můžete pravidelně informovat o aktuálních trendech, poradíme Vám jak na to, nebo si můžete vybrat model podle některé z celebrit...

White Fashion je tu pro Vás!